Kedi Sinekliği

Kedi Sinekliği Özellikleri

Kedi Sinekliği

Gaziantep Kedi Sinekliği

Gaziantep'te kedi ve köpek besleyenlere özel alüminyum çelik alaşımlı galvaniz telden kedi sinekliği imal etmekteyiz.

İnsanlara en yakın hayvanlardan kedi ve köpekler vazgeçilmez dostlarımızdır.Bu merakları yaramazlar bazen dışıarı çıkmak isterler. Hırçınlıkları ile kendilerine zarar verebilirler. Özellikle son dönemlerde çok yaygınca duyduğumuz evcil hayvan yaralanmalarının önüne geçmek için kedi sineklikleri ülkemizde yaygın olarak kullanılmaya başlamıştır. Ayrıca kedilerin ve köpeklerin kaçmaması için sineklik uygulanmasından faydalanılmaktır.

Firmamız kedi ve köpekler için özel dayanıklılık ihtiva eden aluminyum çelik alaşımlı galvaniz tel ile donatılmış sineklik sistemleri imal etmektedir. Bu sistemin adı kedi teli veya köpek teli olarak da geçmektedir. Kedi teli sisteminin başlıca özellikleri sayarsak, sineklik ile aynı vazifeyi görerek haşerelerden ve sineklerden korunmanızı sağlarken evcil dostunuzun siz istemediğiniz sürece içeride kalmasını ve yaralanmalara sebebiyet vermemesini sağlar.

Gaziantep Kedi sineklikleri Gaziantepli hayvanseverlerin arzu ettiği şekilde imal edilmektedir. Kedi ve köpek besleyenler için özel dayanıklılık ihtiva eden aluminyum çelik alaşımlı galvaniz tel ile donatılmış sineklik modellerimizdendir.

Kedi - Köpek Sineklik modelleri hakkında merak ettiğiniz bilgi için ya da teknik bilgi için bize Whatsapp'dan yazmak için tıklayınız.

Tags

Yazdır   e-Posta

Adresimiz

Güneş Mah. 87093 nolu sokak No:57

27070 Şehitkamil - Gaziantep

Tel: 0536 700 48 76

Cep: 0536 700 48 76