Pileli Sineklikler

En Dayanıklı Pileli Sineklikler

Plise Sineklik

Gaziantep Pileli Sinekliklerimiz yatay, dikey ve çift açılım şeklinde imal edilmektedir. Pileli (Plise) Sineklikler özellikle balkon kapıları, cam balkon, fransız balkon ve dışa açılan kapılar için ideal bir üründür.

Plise Sinekliğin açılıp kapanma şekli oldukça basittir. Bu nedenle yer işgal etmediği gibi dekoratif bir görünüme sahiptir. Plise Sineklik çok ptrstik ve kolay açılıp kapanabildiğinden çocuklar için çok büyük bir kolaylıktır. Her türlü kapı ve pencerelerde kullanabildiği gibi dış etkenlerde korunurken manzarayı da kapatmamış olur.

Plise sineklik diğer bir adıyla pileli sineklik son 2-3 yıldır kullanıma sürülmüş olan şık tasarımıyla Gaziantepli hanımların beğenisini kazanmış olan bir sineklik modelidir. Antep Pileli sinekliklerimiz yatay, dikey ve çift açılım şeklinde seçenekli olarak sizlerin tercihine sunulmaktadır.

Gaziantep ve ilçlerinde en çok tercih edilen plise sineklik her konumda uygulanabilen bir sineklik modelidir. Gerek menteşeli sinekliklerin içe veya dışa açılmasında daraltacağı alanlarda gerekse sinekliği açamıyacağımız kadar önünde engel bulunan durumlarda birebir çözüm kaynağınızdır. Pimapen pencere - kapı, demir doğrama, alüminyum doğrama, ahşap doğrama farketmeksizin evinizi, ofisinizi, bodrum katınızı, cam balkon veya verandanızı haşerelere karşı güvence altına alır.

pileli sineklik modelleri

Plise Sineklik modelleri hakkında merak ettiğiniz bilgi için ya da teknik bilgi için bize Whatsapp'dan yazmak için tıklayınız.

Tags

Yazdır   e-Posta

Adresimiz

Güneş Mah. 87093 nolu sokak No:57

27070 Şehitkamil - Gaziantep

Tel: 0536 700 48 76

Cep: 0536 700 48 76